به همت شهرداری شیراز

بازی‌های جام جهانی فوتبال در بوستان آزادی شیراز پخش می شود

برای نخستین بار در شیراز بازی‌های جام جهانی فوتبال در بوستان آزادی پخش می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سرپرست معاونت سیما و منظر شهری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرداری شیراز با اعلام این خبر گفت: بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ از پنجشنبه ۲۴ در بوستان آزادی شیراز برای عموم به نمایش گذاشته می‌شود. تا کنون شرایط پخش دو بازی در روز و در ساعات ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ فراهم شده و تلاش می‌کنیم امکانات مناسب برای پخش بازی‌هایی که در طول روز برگزار می‌شود نیز فراهم شود.
حسن پروین با بیان اینکه شهرداری شیراز بنا دارد از این پس فضاهای عمومی همچون فضاهای سبزی که در سطح شهر وجود دارند را با اجرای برنامه‌هایی مانند آنچه در ایام جام جهانی در بوستان آزادی برگزار می‌شود به فضایی اجتماعی برای ایجاد تعامل شهروندان تبدیل کند، افزود: اینکه شهروندان شیرازی از نقاط مختلف شهر و با فرهنگ‌های متفاوت در برنامه‌ای مشترک کنار هم قرار بگیرند، تعاملات اجتماعی را تقویت می کند.
سرپرست معاونت سیما و منظر شهری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهردای شیراز همچنین از همکاری همه سازمان‌ها و مجموعه‌های شهرداری و شورای شهر شیراز، استانداری فارس و فرمانداری شیراز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیروی انتظامی، اورژانس و سازمان میراث فرهنگی برای برگزاری این برنامه تقدیر و تشکر کرد.
حسین پروین با اشاره به اینکه برنامه پخش مسابقات فوتبال جام جهانی برای نخستین بار در این سطح در شیراز یا حتی در کشور برگزار می‌شود، گفت: شهرداری شیراز در آینده‌ای نزدیک برنامه‌های مشابهی را در مناطق مختلف شهر برگزار خواهد کرد.
 


۱۳۹۷/۰۳/۲۲
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۲۱۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز