​رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز تشریح کرد

تاثیر فضای سبز در ارتقای کیفیت منظر شهری

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز از برگزاری نشست های دوره ای کارگروه تخصصی با حضور کارشناسان حوزه فضای سبز شهری در راستای ارتقای کیفیت منظر شهری، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و همچنین ایجاد انگیزه و روحیه قوی بین شهروندان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، نشست رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری با معاون خدمات شهری، رئیس و معاونین سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و مسئولین فضای سبز مناطق یازده گانه شهرداری به منظور تعیین رویه‌های اجرایی و خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان و همچنین ارتقای سطح کیفی و نگهداری مطلوب فضای سبز سطح شهر برگزار شد.
مسعود زارعی با بیان اینکه افزایش جمعیت، صنعتی شدن زندگی امروزی، تلاش در زمینه افزایش سرانه فضای سبز از ضروریات غیر قابل‌ انکار است، گفت: شهرداری باید جهت حفظ فضاهای سبز موجود تلاش نموده و این مهم را در اولویت قرار داده و طرح چشم انداز گسترش فضای سبز را به ‌صورت مطلوب مورد توجه قرار دهد.
پس از استماع گزارش مشکلات و مسائل مربوط به خدمات دهی در حوزه فضای سبز ضمن تاکید بر تاثیرات فضای سبز از شهرداری شیراز خواست تا نسبت به برگزاری نشست های دوره ای کارگروه تخصصی با حضور کارشناس کمیسیون به بررسی موضوعات این حوزه بپردازند و نتایج کارگروه مذکور را به صورت دوره ای جهت بهره برداری به کمیسیون ارائه کند.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها