با توجه به در پیش بودن فصل بارندگی انجام شد

لایروبی رودخانه خشک وکانال‌های روباز و روبسته شهرداری منطقه ۱۱ شیراز

رئیس اداره امور شهر و تاسیسات شهرداری منطقه ۱۱ شیراز گفت: با توجه به‌ در پیش بودن فصل بارندگی و لزوم آمادگی در برابر سیلاب‌ها و روان آب‌های ناشی از آن، با تاکید مدیریت بحران و معاونت خدمات شهری لایروبی و خاکبرداری رودخانه خشک به منظور روان سازی آب در بستر رودخانه به طول ۴ کیلومتر انجام گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، کامران میرزایی افزود: علاوه بر لایروبی و خاکبرداری رودخانه خشک، لایروبی کانال های روباز و روبسته سطح منطقه نیز در حال انجام است که تاکنون پیشرفتی ۷۰ درصدی را به همراه داشته و تا قبل از شروع بارندگی ها به پایان خواهد رسید.
رئیس اداره امور شهر و تاسیسات شهرداری منطقه ۱۱ گفت: در نظر داریم در روزهای نخستین مهرماه جهت آمادگی هرچه بیشتر منطقه برای رویارویی با بارندگی های پیش رو مانور بحران را برگزار کنیم.
شایان ذکر است علاوه بر لایروبی و پاکسازی کانال‌ها و رودخانه خشک در سطح منطقه ۱۱ برای جلوگیری از آب گرفتگی‌های احتمالی در زمان بارندگی، چندین کیلومتر جدول و کانیوا برای هدایت آب‌های سطحی در سطح منطقه اجرا و نصب دالهای بتونی، جابجایی دال‌های شکسته، ساخت پلهای فلزی، تعمیر و ساخت دریچه منهول نیز انجام شده است.۱۴۰۰/۰۶/۲۴
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها