شهردار کلان‌شهر شیراز مطرح کرد؛

جشنواره انار و خرمالوی باغ‌های قصردشت ثبت ملی شود/ مجموعه گردشگری قصر ابونصر و برم دلک شیراز؛ فرصت‌های بی‌نظیر شهر راز

شهردار کلان‌شهر شیراز به برگزاری جشنواره خرمالو و انار باغ‌های قصردشت گفت: این مهم باید به‌عنوان یک جشنواره مطلوب گردشگری، ثبت ملی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس در شیراز، خواستار تداوم موضوع برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس شد و تأکید کرد: باید اطلاع‌رسانی به نحو مطلوب برای بهره‌مندی کافی از نمایشگاه در دستور کار قرار گیرد؛ چراکه در هر زمینه‌ای نتیجه‌گرایی بسیار اهمیت دارد.

او ادامه داد: وجود ظرفیت‌های بالقوه در شیراز در بین سایر شهرها و کلانشهرهای ایران، جای کار زیادی ایجاد کرده، چراکه هر یک از این ظرفیت‌ها خود قابلیت اجرای رویدادهای مختلف را دارد.

شهردار کلان‌شهر شیراز به برگزاری جشنواره خرمالو و انار باغ‌های قصردشت که از روز گذشته آغازشده، هم اشاره کرد و گفت: این مهم باید به‌عنوان یک جشنواره مطلوب گردشگری، ثبت ملی شود.

اسدی ادامه داد: در کلان‌شهر شیراز، ۵ زیرساخت گردشگری در شیراز تعریف‌شده که شامل پارک آبی، آکواریوم، باغ پرندگان و شهربازی و تله‌کابین می‌شود و معتقدیم اگر این ۵ زیرساخت اجرایی شود اقتصاد شیراز متحول خواهد شد و درنهایت موجب رضایتمندی شهروندان این کلان‌شهر می‌‌شود.

او خاطرنشان کرد: مجموعه گردشگری قصر ابونصر و برم دلک نیز از فرصت‌های گردشگری در شیراز محسوب می‌شود که مغفول مانده است.۱۴۰۲/۰۸/۲۹
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۹۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط