شهردار منطقه ۲ شیراز تصریح کرد؛

اولویت خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کم‌برخوردار

شهردار منطقه ۲ شیراز گفت: رسیدگی و خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کم‌برخوردار را در اولویت قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز؛ شهردار منطقه ۲ شیراز گفت: رسیدگی و خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کم‌برخوردار را در اولویت قرار دارد.

محمد مقدس‌زاده در بازدید از محله های دروازه کازرون، پارک انقلاب و میدان فخراباد (امام حسن) افزود: هدف اصلی از این بازدیدهای میدانی شناسایی مشکلات و گفتکوی بی واسطه با شهروندان است.

او با بیان این هر محله مشکلات خاص خود را دارد، اظهار داشت: پروژه های اجرایی بر اساس نیاز شهر و شهروندان در دستور کار قرار گرفته و به بهره برداری می رسند.

شهردار منطقه ۲ در ادامه اظهار کرد: بسیاری از محله های قدیمی شیراز در منطقه ۲ دارای ارزش تاریخی و تمدنی هستند و مدیریت شهری در تلاش است با تقویت پتانسیل گردشگری آنها نسبت به ساماندهی معابر اقدام کند.

مقدس‌زاده با تاکید بر این موضوع با حضور در محلات می توان برنامه ریزی منسجم تری برای خدمترسانی به شهروندان کرد، اظهار داشت: با برپایی میزهای خدمت، گفتکو با شهروندان از طریق سامانه ۱۳۷ و تکریم ارباب رجوع در منطقه به دنبال احصا مشکلات منطقه و مدیریت آنها هستیم.

بر اساس این گزارش؛ این بازدید مشکلات محله‌های دروازه کازرون، پارک انقلاب و میدان فخراباد (امام حسن) به صورت میدانی مورد بررسی قرار گرفت.
۱۴۰۲/۰۸/۲۷
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۰۷
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط