با هدف پیگیری مطالبات مردمی در قالب دیدار چهره به چهره با شهروندان صورت می‌گیرد؛

دیدار رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار شیراز با مردم در مناطق یازده‌گانه شهرداری این کلان‌شهر

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: مطالبات مردمی در قالب دیدار چهره به چهره با شهروندان به‌صورت مستمر و در مناطق یازده‌گانه شهرداری این کلان‌شهر پیگیر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سید ابراهیم حسینی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی انجام‌شده در جهت کسب رضایت مردم، تکریم ارباب‌رجوع، پیگیری و حل مشکلات و درخواست‌های شهروندان، دیدار چهره به چهره به‌صورت منظم و مستمر در مناطق یازده‌گانه شهرداری با حضور ناظر شورا در منطقه، شهردار شیراز و دیگر مدیران شهرداری صورت می‌گیرد.

او ادامه داد: حضور شهروندان در این جلسات و طرح بدون واسطه مشکلات و مسائل، باعث ارتقا سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی و رضایتمندی شهروندان به مدیریت شهری خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز افزود؛ ملاقات عمومی در راستای حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان و باهدف خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و باکیفیت‌تر در حوزه‌های مختلف ‌شهری صورت می‌گیرد و این نشست‌های صمیمی علاوه بر شنیدن و آگاهی از مشکلات، می‌تواند در برنامه‌ریزی‌های صحیح و جلب رضایتمندی شهروندان نیز مؤثر باشد.

حسینی این دیدارها را به جهت ارتباط رودررو بسیار مهم دانست و افزود: ملاقات مردمی و ارتباط دوسویه، مؤثرترین راه شناسایی درخواست‌ها و مطالبات شهروندان است و از این طریق، ضمن احترام و تکریم ارباب‌رجوع می‌توان در پاسخگویی به مطالبات سرعت و دقت بیشتری داشت.

او با تأکید بر لزوم تعمیق و تعالی فرهنگ تکریم ارباب‌رجوع، بستر تعاملی در جهت رفع نیاز شهروندان و دسته‌بندی و اولویت‌بندی درخواست‌ها باهدف تسریع در رسیدگی به مشکلات آنان گفت: وظیفه‌داریم به‌عنوان نماینده مردم در شورای اسلامی شهر شیراز، مسائل، مشکلات و موضوعات شهروندان را شناسایی و پیگیری کنیم و در مسیر تسهیل و تسریع جهت حل مشکلات قدم برداریم و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط