انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان مدیریت شهری و بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس

تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه در راستای ترویج و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت میان شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز و بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه راستای ترویج، گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت میان شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز و بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس منعقد شد.

شهردار شیراز در آیین انعقاد این تفاهم‌نامه در نودونهمین صحن علنی‌ شورای اسلامی شهر اظهار کرد: این تفاهم‌نامه براساس ظرفیت‌های قانونی و وظیفه‌ای که برعهده همه دستگاه‌هاست، منعقد شده است.

محمدحسن‌ اسدی با اشاره به اهتمام ویژه مدیریت شهری به مقوله ایثار و شهادت، تفاهم‌نامه با بنیاد شهید را فصل مشترک خوبی در مدیریت شهری دانست و خاطرنشان کرد: با انعقاد این تفاهم‌نامه فصل جدیدی از خدمت به این قشر را داشته باشیم.

گفتنی‌است، این تفاهم‌نامه به‌منظور هم‌افزایی ظرفیت‌های موجود در تکریم جایگاه شهدا، ایثارگران و خانواده‌های معظم آنها و پاسداشت و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت به امضای سه طرف رسیده است.
 ۱۴۰۱/۱۱/۰۲
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط