جانشین و سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز خبر داد؛

آماده‌باش کامل نیروهای شهرداری شیراز/ شهروندان به هشدارهای ستاد مدیریت بحران توجه کنند

جانشین و سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز گفت: نیروهای شهرداری شیراز از شب گذشته در آماده‌باش کامل به‌سر برده و آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، غلامرضا غلامی اظهار کرد: نیروهای شهرداری شیراز از شب گذشته در آماده‌باش کامل به‌سر برده و آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.
 
او با بیان اینکه تمامی تجهیزات شهرداری شیراز اعم از پمپ‌ها، مکنده‌ها و ژنراتورها کاملا بازبینی شده و درنقاط مختلف شهر تقسیم شده‌اند، افزود: نقاط حادثه‌خیز در حال رصد بوده و کنارگذرهای رودخانه نیز تحت کنترل و مسدود هستند.
 
جانشین و سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز با اشاره به وضعیت جغرافیایی رودخانه خشک و نقاط عمیق و سطحی آن گفت: شهروندان باید دستورالعمل‌های ستاد مدیریت بحران را جدی گرفته و تا بازگشت شرایط جوی پایدار، با توجه به هشدار هواشناسی از سفرهای غیرضروری با خودروهای شخصی در سطح شهر پرهیزکرده و از تجمع در حریم و بستر رودخانه‌ جدا خودداری کنند.
 
معاون شهردار شیراز بیان کرد: مردم در زمان بارش، کمتر با خودروهای خود در سطح شهر تردد کنند تا برای خدمات‌رسانی شاهد ترافیک نباشیم.
 
غلامی با تصریح بر همراهی گروه‌های مردمی و بسیج با مدیریت شهری در خدمات‌رسانی به شهروندان گفت: مردم هرگونه مشکلی را به سامانه‌های مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ و ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اطلاع داده تا همکاران ستاد مدیریت بحران شهرداری در کمترین زمان ممکن برای رفع آن مشکل اقدام کنند.۱۴۰۱/۱۰/۲۷
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۰۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط