شهردار شیراز تصریح کرد؛

تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام با استفاده از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری

شهردار کلانشهر شیراز بر تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام با استفاده از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، جلسه هیئت مدیره سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری این کلانشهر با حضور محمدحسن اسدی شهردار، محمدرضا هاجری و علی‌رضا اسکندری اعضای شورای اسلامی شهر، سعید مصفا و محمودرضا صفایی معاونین شهرداری، حمیدرضا اسماعیلی رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی و جمعی از مدیران شهرداری تشکیل شد.

شهردار شیراز در این جلسه که با بررسی پروژه‌های نیمه تمام و شیوه‌های مختلف سرمایه‌گذاری در زمینه‌های متعدد همراه بود،  برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام از این ظرفیت‌ها تعیین تکلیف کرد.

علیرضا اسکندری رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این جلسه که با برآوردهای مالی و سرمایه‎گذاری ارزش پروژه‌های نیمه‌تمام کوچک و بزرگ مقیاس همراه بود، بر تعیین تکلیف پروژه‌ها در ابعاد مختلف سرمایه‌‌گذاری با مدیر ارشد شهری اتفاق نظر داشت.

راهکارهای مالی پروژه‌های کوچک و بزرگ مقیاس در حوزه‌های مختلف سرمایه‌‌ای و گردشگری از دیگر مواردی بود که توسط مدیریت شهری در جلسه هیئت مدیره سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی در ساختمان شهید سلیمانی شهرداری شیراز، بررسی و احصا شد.۱۴۰۱/۰۹/۰۲
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط