آتش نشانان شیراز تا آخرین لحظه در کنار شهروندان هستند

امداد رسانی شبانه روزی آتش نشانان در پی بارش شدید باران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: در پی بارش شدید باران، آتش نشانان با   تجهیزات کامل در حالت آماده باش بوده و تنها روز گذشته، یکشنبه نهم مراد ماه ۱۴۰۱ در بیش از ۱۲۰ عملیات، به منظور امدادرسانی به شهروندان حضور داشتند.

آتش پاد محمد هادی قانع اظهار کرد: از آغاز بارش ها با توجه به هماهنگی انجام شده با شهرداری شیراز و معاونت خدمات شهری، ایستگاه های عملیاتی به صورت آماده باش بوده و نیروهای سازمان آتش‌نشانی حتی در شیفت استراحت در محل کار حاضر شده و به صورت شبانه روزی جهت رفاه حال شهروندان و کاهش حوادث با همه امکانات تلاش کردند.

وی ادامه داد: روزانه ۱۴ اکیپ به دلیل افزایش سرعت امداد رسانی در نقاط حساس و پر خطر مستقر و بیش از ۲۰۰ آتش نشان و ۵۰ خودروی عملیاتی در سطح شهر شیراز امدادرسانی مربوط به حوادث ناشی از بارش باران، ازجمله: رفع آبگرفتگی معابر و منازل، نجات شهروندان از مناطق پر خطر، امداد در سوانح جاده ای، رفع خطر سقوط اجسام و بناهایی با سازه ناپایدار و ... را عهده دار بودند.

رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز اضافه کرد: تنها در روز یکشنبه ۹ مرداد ماه ۱۲۰ عملیات امدادی توسط آتش نشانان انجام شد و این در حالی است که اکیپ های مستقر در ایستگاه های تابعه، پوشش دیگر عملیات های امدادی و اطفایی را به انجام می رساندند.

قانع با بیان اینکه همچنان همکاران جهت کمک به شهروندان در سطح شهر حضور دارند، اضافه کرد: نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز و همه امکانات موجود تا زمانی که لازم باشد، برای امدادرسانی تلاش می‌کنند.۱۴۰۱/۰۵/۱۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط