میز خدمت

برپایی میز خدمت شهرداری شیراز در مصلی نماز جمعه

شهرداری شیراز با برگزاری میز خدمت در مصلی نمازجمعه پاسخگوی درخواست‌های نمازگزاران جمعه و شهروندان سومین شهر حرم اهل بیت(ع) بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، دیدار چهره به چهره شهردار، معاونین، شهرداران مناطق ۱۱گانه، مدیران کل، روسای سازمان‌ها و ادارات شهرداری کلان‌شهر شیراز با شهروندان در مصلی نماز جمعه تحت عنوان میز خدمت با هدف بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم، سرعت بخشی و ارتقا کمی و کیفی سطح خدمات برگزار شد.
 
در این دیدار سید احسان اصنافی شهردار شیراز همراه با معاونین و مدیران شهرداری پاسخگوی سوالات و شنونده انتقادات و پیشنهادات شهروندان بودند.
گفتنی است، این اقدام به مناسبت گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان با هدف تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به پرسش‌های مردمی پیرامون مسائل و موضوعات مختلف شهری انجام شد و مسائل و مشکلات مردم حل‌وفصل و برخی مواردی که نیاز به بررسی وکارشناسی داشت نیز در دستور کار جهت بررسی و پیگیری قرار گرفت.۱۴۰۱/۰۴/۱۷
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۴۱۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط