​در بیستمین جلسه علنی عادی شورای اسلامی شهر شیراز

عضو جدید شورای اسلامی شهر شیراز تحلیف شد

سیده مریم حسینی در بیستمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز سوگند یاد کرد و مراسم تحلیف او به عنوان عضو جدید برگزار شد.

در این مراسم با حضور عبدالرسول حقیقی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری به‌عنوان نماینده فرمانداری شهرستان شیراز، مریم حسینی سوگندنامه عضویت در ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز را قرائت کرد و پس از انجام مراسم تحلیف به‌عنوان عضو اصلی شورای اسلامی شهر شیراز وارد شوار ششم و جایگزین سیداحسان اصنافی که پیش از این از سوی شورا به عنوان شهردار انتخاب شده بود، شد.
سیده مریم حسینی در آیین تحلیف خود گفت: رفع مشکلات و مطالبات مردمی مهمترین اولویت کاری‌ام خواهد بود.
وی اضافه کرد: اعتماد مردم به هریک از اعضای شورای اسلامی شهر وظیفه و مسئولیت را برای هریک از اعضای شورا سنگین کرده و باید تمام تلاش‌ها این باشد که ضمن بهبود کیفیت زندگی مردم در شهر مطالبات آنان نیز برطرف شود.
این عضو  شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: بی شک نمی‌توان بدون بهره برداری از ظرفیت نخبگان در شیراز منبع اثر بود از این رو باید با بهره گیری از ظرفیت نخبگان جامعه به دنبال بهبود کیفیت زندگی شهروندان در کلان شهر شیراز بود.
همچنین در بیستمین جلسه شورای شهر شیراز که با حضور 13 عضو شورا برگزار شد طرح دو فوریتی جمعی از اعضای شورا، درباره تشویق مدال‌آوران مسابقات کشتی فرنگی جام جهانی نروژ به شماره ثبت 4114/1400 بررسی و به تصویب رسید.
بر اساس این طرح شهرداری شیراز مکلف شد ظرف مدت 10 روز از محل ردیف اعتباری 150304 بودجه سال 1400 شهرداری شیراز و با استعلام از اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به منظور تشویق مدال‌آوران شیرازی در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی و آزاد نروژ 2021 نسبت به اهدای جوایز به نفرات مدال‌آور مسابقات اقدام کند.
در این طرح دوفوریتی به دارنده مدال طلای این مسابقات پنج سکه بهار آزادی، به آورنده مدال نقره چهار سکه بهار آزادی و به آورنده مدال برنز سه سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.۱۴۰۰/۰۷/۱۹
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۷۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها