نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز خبر داد

همکاری شهرداری در طرح واکسیناسیون سیار علیه کرونا در شیراز

نایب رئیس شورای شهر شیراز، با اشاره به همکاری شهرداری در واکسیناسیون عمومی علیه بیماری کروناویروس، از اختصاص سه دستگاه اتوبوس شهرداری این کلانشهر به طرح واکسیناسیون سیار برای پوشش مناطق محروم و کم برخوردار این کلانشهر خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی با اشاره به لزوم تسریع در روند واکسیناسیون کرونا در شیراز، اظهار کرد: با توجه به تأثیر مثبت واکسن در روند شیوع بیماری، باید در تزریق واکسن به گروه‌های هدف تسریع شود.
وی واکسیناسیون را مهم‌ترین ابزار برای مقابله با کرونا دانست و گفت: از آنجا که مردم از محدودیت‌های دراز مدت کرونایی به ستوه آمده‌اند و اقتصاد خانوار در خطر شدیدی قرار گرفته، موضوع واکسیناسیون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
عضو شورای شهر شیراز با تاکید بر لزوم کمک و همراهی مدیریت شهری برای تسریع در روند واکسیناسیون کرونا در این کلانشهر، گفت: سه دستگاه اتوبوس مگاترانس سه محور شهرداری شیراز به منظور اجرای طرح مشترک واکسیناسیون سیار کووید ۱۹ در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز قرار گرفته است.
به گفته اصنافی، این اتوبوس‌ها مناسب سازی و به امکانات لازم برای واکسیناسیون تجهیز شده تا به منظور واکسیناسیون کرونای ساکنین مناطق محروم و کم برخوردار شهر شیراز مورد استفاده قرار گیرند.
او با اشاره هزینه تجهیز این اتوبوس‌ها، عنوان کرد: هزینه تجهیز و مناسب سازی هر اتوبوس دو میلیارد ریال بوده است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اضافه کرد: قابلیت جابجایی و تردد آسان در سطح شهر برای اعزام تیم پزشکی به مناطق مختلف شهر از ویژگی مهم این طرح است.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط