​در بازدید از محدوده شهرداری منطقه پنج شیراز مطرح شد

توزیع عادلانه خدمات و محرومیت‌زدایی ، عامل نشاط اجتماعی شهروندان

جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و معاونین شهرداری منطقه پنج شیراز از سطح این منطقه بازدید و ظرفیت های موجود فضاهای شهری جهت ایجاد پروژه های شهری را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، شهردار منطقه پنج شیراز با همراهی دکتر افسانه خواست خدایی عضو هیئت رییسه و ناظر شورا در منطقه پنج ، دکتر محمد حسن اسدی رئیس کمیسیون ساماندهی حاشیه نشینی و رفع محرومیت  مناطق کم برخوردار شورای شهر، دکتر سید ابراهیم حسینی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر و مهندس محمد فرخ زاده رئیس کمیسیون گردشگری و زیارتی شورای شهر از سطح این منطقه بازدید کردند.
در این بازدید مهندس رضا مسعودی به معرفی ظرفیت ها و چالش های موجود در محدوده منطقه پنج پرداخت.
وی با توجه به مساحت، جمعیت و موقعیت قرارگیری این منطقه در شهر شیراز، همچنین تشریح اقدامات صورت گرفته و اقدامات آتی مورد نیاز برای توسعه، محرومیت زدایی، ظرفیت یابی، توانمند سازی و توزیع عادلانه خدمات در راستای اهداف شورای اسلامی شهر در دوره ششم به انعکاس مطالعات و نتایج بررسی ها پرداخت.
در این بازدید همچنین ظرفیت های موجود در منطقه پنج به منظور تعریف بسته های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار در جهت تقویت منطقه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
در ادامه این بازدید اعضای شورای اسلامی شهر، پیگیری و تصمیم گیری در خصوص اولویت بندی، برنامه ریزی و تصویب اقدامات لازم برای تسریع در روند تحقق اهداف یاد شده را در دستور کار شورای اسلامی شهر و کمیسیون های مربوط قرار دادند.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها