مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز خبر داد

آغاز واکسیناسیون کارمندان شهرداری شیراز

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز از اجرای واکسیناسیون پرسنل شهرداری شیراز توسط مدیریت ستاد مبارزه با کرونا خبر داد.


حمید جورکش گفت: با توجه پیگیریهای سرپرست شهرداری شیراز و مجموعه اداره کل سرمایه انسانی در راستای حفاظت از نیروی انسانی شاغل در مشاغل حساس، همزمان با آغاز فرآیند واکسیناسیون مشاغل حساس، شهرداری شیراز نیز اقدام به تزریق واکسن برای گروه های پرخطر همچون پرسنل حوزه پسماند، خدمات شهری، آتش نشانان، شاغلین حوزه حمل و نقل عمومی و ... کرد.
وی اضافه کرد: هم اکنون نیز واکسیناسیون کارمندان سایر مجموعه ها همچون معاونت ها و مناطق یازده‌گانه و سازمانهایی که با تجمع ارباب رجوع در قسمتهای اداری و اجرایی مواجه هستند، در دستور کار قرار گرفته است و در  فاز  اول به بیش از ۶ هزار نفر طی اولویت بندی واکسن کرونا تزریق می شود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه پرسنل مجموعه شهرداری ارتباط بسیاری با ارباب رجوع دارند و از سوی دیگر نیز حوزه های اجرایی این مجموعه در سطح شهر اقدام به خدمات رسانی می کنند، انجام واکسیناسیون می تواند به سلامت جسمی آنها و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا کمک شایانی کند.
جورکش افزود: در این راستا کارمندان مجموعه شهرداری شیراز طبق برنامه زمانبندی شده به مرکز شهید زهتاب زاده واقع در میدان شهید شیرودی جهت تزریق نوبت اول واکسن مراجعه می کنند.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط