​به همت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز

ساخت مسجد علی ولی الله در منطقه ۶ آغاز شد

عملیات اجرایی ساخت مسجد علی ولی الله با همت تعدادی از نیک اندیشان خوشنام و مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز در منطقه ۶ این کلانشهر آغاز شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس خبرگان و رییس هیات امنای مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز با اشاره به گام های مؤثر و پروژه های مختلفی که مجمع خیرین در ترویج فرهنگ اسلامی برداشته است، ساخت این مکان را از  پروژه های مهم برشمرد.
آیت الله سید علی اصغر دستغیب افزود: از سال های ‌گذشته وجود مسجد در این منطقه احساس می‌شد که بعد از ساخت حوزه علمیه این نیاز تشدید و در حدود سه سال پیش، زمین این مسجد توسط اداره مسکن و شهرسازی برای کار خیر اهدا شد.
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز در این آیین با اشاره به۵۵ پروژه فرهنگی و شهرسازی که این مجمع خیرین با کمک مردم نیک اندیش شهر شیراز انجام داده گفت: امروز همزمان با عید امامت و ولایت، عملیات ساخت مسجد علی ولی الله آغاز شد و امیدواریم با حضور خیرین تحت مدیریت رئیس هیات امنای مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز، بتوانیم قدم موثری برای اعتلای فرهنگ اسلامی شهروندان این منطقه برداریم.
سید عبدالرضا دستغیب اظهار داشت: این مسجد دارای هزار متر مربع زمین در چهار طبقه زیربنا وچهار هزار متر مربع وسعت ساخته خواهد شد.
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز افزود: مردم این منطقه از فلکه قصردشت تا پل معالی آباد فاقد مسجد هستند لذا برای این مسجد کتابخانه، خانه عالم، فضاهای فرهنگی دیگری هم پیش بینی شده و امیدواریم با معماری کاملا اسلامی بتوانیم بزودی این مکان را به بهره برداری برسانیم.
وی اضافه کرد: حاج حسین جوکار به عنوان اولین خیر بخشی از هزینه را برعهده گرفته است.
دستغیب با دعوت از همه خیرین و مردم شهر شیراز برای مشارکت در این کار خیر گفت: هرکسی و به هر اندازه ای که در این راه قدمی بردارد، از اجر دنیوی و اخروی بهره مند خواهد شد و امیدواریم اثرات این کار خیر ماندگار و مؤثر باشد.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها