رییس سازمان آتش نشانی شیراز و خدمات ایمنی شهرداری شیراز خبر داد

۶ مصدوم در سقوط بالابر در شیراز

رییس سازمان آتش نشانی شیراز و خدمات ایمنی شهرداری شیراز خبر داد: سقوط بالابر ناایمن ۶ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، قانع افزود: در داخل یک ساختمان دو طبقه که طبقه اول با کاربری کارگاه و طبقه دوم آن به صورت نمایشگاه فروش مبلمان استفاده می‌شد، مالک اقدام به نصب بالابر غیر استاندارد مابین طبقات کرده بود
قانع گفت: ۶ مصدوم در سقوط بالابر در شیرازدر این حادثه به دلیل استفاده همزمان شش نفر از بازدید کنندگان از این بالابر، سیم بکسل آن دچار پارگی شده و هر شش نفر از ارتفاع سه متری بر سطح زمین سقوط کرده بودند.
وی ادامه داد: بر اثر این حادثه خطرناک هر شش شهروند شامل چهار خانم، یک آقا و یک دختر بچه دچار مصدومیت شده و توان حرکت نداشتند.
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز خاطر نشان کرد: آتش نشانان بی درنگ با استفاده از تجهیزات نجات، مصدومین را که از نواحی مختلف دچار آسیب دیدگی شده بودند از محل حادثه خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند. نیروهای عملیات پس از ایمن سازی و اطمینان از رفع هر گونه خطر، با ارائه تذکرات ایمنی به افراد حاضر به ماموریت خود پایان دادند.
قانع با بیان اینکه بالابر برای حمل بار و کالا است به کاسبان هشدار داد که از این وسیله برای حمل افراد استفاده نکنند چرا که این وسیله نا ایمن بوده و در صورت بروز حادثه، جبران ناپذیر خواهد بود.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها