​سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز:

کشتار دام به مناسبت عید قربان در شهر شیراز ممنوع است

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز گفت: با توجه به شیوع کرونا و آخرین دستورالعمل، هیچ جایگاهی را در سطح شهر شیراز برای ذبح بهداشتی دام به مناسبت عید قربان نخواهیم داشت و ذبح دام در سطح شهر ممنوع است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهدی بابایی در خصوص برنامه این سازمان برای ذبح بهداشتی دام در عید سعید قربان افزود: به دلیل شرایط بهداشتی کنونی و گسترش شیوع ویروس کرونا و طبق تصمیم گیری مسوولین اداره دامپزشکی کشور و آخرین شیوه نامه نظارتی امسال این تصمیم و ممنوعیت گرفته شد.
وی با بیان اینکه نذورات قربانی دام در روز عید سعید قربان صرفا در کشتارگاه های مجاز سطح شهر انجام می شود،گفت: از شهروندان درخواست می شود که نذورات خود را در کشتارگاه های مجاز مانند کشتارگاه صنعتی دام فارس واقع کیلومتر ۱۰ جاده شیراز سروستان جنب کارخانه برین، جایگاه کشتار گلستان واقع در کیلومتر ۲ جاده شیراز سروستان بعد از پل فسا و جایگاه کشتار عدالت  ۲۰۰ متر ابتدایی جاده شیراز به کوار بعد از پل فسا جنب سوپر مارکت انجام دهند.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط