معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز:

شهرداری شیراز علی رغم مشکلات اقتصادی کشور و شیوع کرونا به صورت گسترده پروژه های عمرانی اجرا می کند

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز در آیین بهره برداری از پل چپگرد دلگشا گفت: براساس اعلام نظر سازمان شهرداری های کشور، امروز شهرداری شیراز علی رغم مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه و شیوع بیماری کرونا جزو شهرداری های کلانشهری است که به صورت گسترده پروژه های عمرانی را اجرا می کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، اسماعیلی صالحی افزود: علاوه بر پروژه های ۲۷ گانه ای که مد نظر شورای شهر است، پروژه های بزرگ و تاثیر گذار دیگری در دو بعد حمل و نقل و ترافیک و انسان محوری را اجرا می کند که در حال حاضر در سطح مناطق بیش ۱۵۰ پروژه در حال اجرا است که تا پایان سال جاری یا روز شیراز سال آتی به بهره برداری می رسند. این اقدامات گسترده که توسط شهرداری انجام می شود در جهت عمران و آبادانی و خدمات رسانی به مردم شیراز است.
وی با اشاره به اعتبار ۳۶۵ میلیارد ریالی اجرای چپگرد دلگشا گفت: بخشی از این هزینه در راستای اجرای سازه پل و بخشی برای تملک صرف شده است.
معلون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با اشاره به پروژه بزرگراه شهید سلیمانی به عنوان یک ابرپروژه شهر شیراز افزود: بنا به گفته پیمانکار این پروژه یکی از بزرگترین پروژه هایی است که در جنوب کشور نمونه آن وجود ندارد و در حال حاضر بیش از ۱۰ کارگاه عمرانی مشغول بکار هستند
صالحی نوید افتتاح فاز دوم پروژه استاد بهمن بیگی را در دی ماه داد و گفت: تقاطع و زیر گذر این پروژه طی یکماه آینده به بهره برداری می رسد و گره ترافیکی در شمال غرب و جنوب را رفع خواهد کرد.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط