رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خبر داد

توزیع سی و پنجمین بسته بهداشتی و محافظت فردی در برابر کرونا بین پاکبانان

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: تا کنون ۳۵ بسته بهداشتی بین پاکبانان توزیع شده است و توزیع این بسته ها تا ریشه کنی کامل بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، خوشبخت افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا سازمان مدیریت پسماند برای جلوگیری از خلل در خدمات رسانی به شهروندان برای تنظیف و جمع آوری پسماند برای  حفاظت از  پاکبانان علاوه بر تهیه وسایل حفاظت فردی نظیر لباس کار، دستکش کار، کفش و لباسهای زمستانه و کلاه تابستانه، بسته های بهداشتی شامل ماسک و مایع ضد عفونی کننده دست برای پیشگیری از بیماری کرونا را به صورت هفتگی بین پاکبانان توزیع نموده است.
وی اضافه کرد: با توجه به شیوع بیماری موج جدید بیماری کرونا حفاظت از پرسنل به ویژه پاکبانان مهم تر از گذشته دنبال می شود.
خوشبخت اظهار نمود: دراین شرایط حاد کرونایی اگر پاکبانی به این بیماری مبتلا شود به این معنی است که بخشی از خدمات تنظیف و جمع آوری پسماند در شهر با چالش مواجه می شود.
وی ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز با بهره گیری از توان کارشناسان ایمنی و بهداشت حرفه ای به صورت روزانه و مستمر سلامت پاکبانان را رصد می کند.
رئیس سازمان مدیریت پسماند از دیگر اقدامات این سازمان را توجه ویژه به تنظیف شهر و جمع آوری به موقع پسماند عنوان نمود و گفت اقدامات به موقع این سازمان و رصد سلامت پاکبانان باعث شده است که بجز تعداد انگشت شماری از این زحمت کشان خوشبختانه مابقی پاکبانان به کرونا مبتلا نشوند و در تنظیف شهر هم مشکلی به ایجاد نشود.۱۳۹۹/۰۸/۱۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۸۳۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط