در پیامی

شهردار شیراز روز پزشک را به پزشکان به ویژه پزشکان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تبریک گفت

شهردار شیراز در پیامی اول شهریورماه روز پزشک را به پزشکان و به ویژه پزشکان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تبریک گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در متن پیام حیدر اسکندرپور آمده است:
«آغاز شهریورماه روز پزشک را امسال و در بحبوحه شیوع ویروس کرونا باید روز ایثارگری نامید، روزی برای قهرمانان روزهای سخت و نفس گیر؛ قهرمانانی که مفهومی نو از عشق به انسان‌ها و نجات‌بخشی را به نمایش گذاشته اند و باارزش‌ترین دارایی خود که همان جانشان است را در راه سوگند پزشکی‌ و عهدی که برای نجات جان انسان ها بسته اند، در طبق اخلاص گذاشته و با از خودگذشتگی مثال نزدنی در این مسیر قدم برمی‌دارند.
در روز پزشک و به احترام شهدای سلامت که طی ماه های اخیر از جان خود گذشتند و داغ نبودشان آتش بر جان و دل همه ما می زند، از همشهریانم می خواهم که با رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی یاری‌گر کادر درمان برای شکست ویروس کرونا باشند که این روزهای سخت جز با احساس مسئولیت همه ما در قبال سلامتی یکدیگر نمی گذرد.
اول شهریورماه روز پزشک را به همه پزشکان و به ویژه پزشکان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا صمیمانه تبریک می گویم و از درگاه خداوند برای آنها سلامتی و پایمردی خواستارم. فداکاری، انسان دوستی و از خودگذشتی شما در دوران سخت شیوع ویروس کرونا در تاریخ پرگهر ایران برای همیشه ثبت و ضبط می شود.»
 ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۲۳۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط