​به منظور صیانت از سلامت شهروندان

ناوگان اتوبوسرانی و متروی شیراز تعطیل می شود

در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و به منظور صیانت از سلامت شهروندان مترو از ۱۵ تیرماه و اتوبوسرانی از ۱۶ تیرماه تعطیل است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز در این خصوص گفت: اماکن عمومی و حمل و نقل عمومی از جمله مکان‌هایی است که انتقال ویروس کرونا در آن بیشتر است به همین دلیل با هماهنگی ستاد استانی کرونا و اعضای شورای شهر شیراز درباره افزایش روزانه مبتلایان به کروناویروس و به منظور جلوگیری از شیوع این بیماری ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهر شیراز از فردا یکشنبه 15 تیرماه دوباره تعطیل خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مجتبی زوربخش افزود: برنامه تعطیلی متروی شیراز از یکشنبه 15 تیرماه و تعطیلی خدمات‌دهی اتوبوسرانی از روز دوشنبه 16 تیرماه در دستور کار قرار دادیم.
حسن شاهی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری شیراز نیز ضمن تشکر از تعامل و همراهی بهره برداران و رانندگان زحمتکش اتوبوس اعلام کرد: با توجه به افزایش شیوع بیماری و مصوبه ستاد کرونای استان از دوشنبه ۱۶ تیر ماه به مدت دو هفته تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی شیراز در دستور کار قراردارد .
وی اضافه کرد: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و سهل انگاری صورت گرفته موجب افزایش شیوع بیماری در روزهای اخیر شده و باید در راستای پیشگیری از افزایش هرچه بیشتر بیماری حسب مصوبه فوق تا دو هفته ناوگان اتوبوسرانی تعطیل گردد .
مهندس حسن شاهی از رانندگان تاکسی و شرکتهای حمل ونقل درون شهری ( تاکسی تلفنی ها) خواست با رعایت پروتکلهای بهداشتی کما فی السابق به شهروندان ارائه خدمات نموده و از اخذ مبالغ اضافی تحت هر عنوان اکیدا خودداری نمایند .

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط