​معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز اعلام کرد

تعطیلی ادامه دار ناوگان حمل و نقل عمومی شهر شیراز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: با توجه به اینکه مبتلایان به ویروس کرونا رو به افزایش است فعلا تصمیمی برای بازگشایی حمل و نقل عمومی در شیراز گرفته نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، زوربخش با بیان اینکه براساس گفته‌های کارشناسان احتمال گسترش بیماری کرونا در صورت استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ۲۷ درصد است، افزود: با توجه به این موضوع حفظ سلامتی شهروندان از اولویت‌های شهرداری شیراز است و ناوگان همچنان تعطیل است تا وضعیت اپیدمی ویروس متعادل و یا سفید شود.
وی با اشاره به اینکه روزانه هر راننده اتوبوس با ۵۰۰ تا ۷۰۰ مسافر روبه روست، افزود: در شیراز از ۵۰۰ راننده آزمایش ابتلا به ویروس انجام شد که متاسفانه تا کنون ۲۸ از آن‌ها به این ویروس مبتلا شده اند و این در زمان تعطیلی ناوگان رخ داده است و در صورت فعالیت دوباره حمل و نقل در شیراز شرایط همه گیری ویروس تشدید می‌شد.
زور بخش ادامه داد: در حال حاضر تمامی ناوگان حمل و نقل در شیراز آماده ارائه خدمات هستند، اما تا شرایط مساعد نشود امکان بازگشایی وجود ندارد و در صورت بازگشایی طبق دستور العمل‌ها، بهداشت رعایت می‌شود و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس اجباری خواهد بود.
 

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط