شهردار شیراز:

معابر سطح شهر طبق پروتکل اعلام شده و به صورت هدفمند ضدعفونی می شوند

شهردار شیراز با اشاره به ضدعفونی هدفمند معابر تاکید کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا اقدام به ضدعفونی مستمر معابر سطح شهر کردیم اما امروزه بر مبنای پروتکل اعلام شده ضدعفونی هدفمند انجام می‌دهیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور ادامه داد: در طرح ضدعفونی هدفمند، مکان‌هایی که امکان آلودگی بالایی دارند، مانند اطراف بیمارستان‌ها ضدعفونی می‌شوند.
 وی با اشاره به تعطیلی حمل و نقل عمومی اظهار کرد: با شیوع و افزایش آمار کرونا در شیراز، حمل و نقل عمومی را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرده‌ایم و این تعطیلی‌ها می‌تواند باعث کاهش ۲۶ درصد شیوع بیماری شود.
شهردار شیراز در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی بیان کرد: در زمینه اجرای این طرح مسئولیت و اختیاری نداریم اما نگران افزایش شیوع بیماری هستیم.
اسکندرپور تاکید کرد: متأسفانه اجرای این طرح توسط شهروندان رعایت نمی‌شود و من به عنوان شهردار بسیار نگران هستم و احساس می‌کنم روزها و هفته‌های آینده شرایطی سختی را در شیراز پیش رو خواهیم داشت.
وی با اشاره به بحث‌های حمایتی برای افراد بی خانمان تصریح کرد: توسط اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی برای این افراد اقلام بهداشتی مانند ماسک، ژل ضدعفونی و… همچنین روزانه ۵۰۰ پرس غذا فراهم می‌شود.
 

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها