معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز خبر داد

ناوگان حمل و نقل شهری شیراز همچنان تعطیل

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهر شیراز تا ۳۰ فروردین تعطیل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مجبتی زوربخش گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی در این کلانشهر فعلا تا ۳۰ فروردین تعطیل است.
او بیان کرد: شیراز نخستین کلانشهر کشور بود که با شیوع ویروس کرونا، تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی (اتوبوس و مترو) را در دستور کار قرار داد.
زوربخش افزود: ساعت فعالیت اتوبوس‌ها و مترو که در ابتدا به ترتیب با کاهش ٣٠ و ٢٠ درصدی تقاضا مواجه شد، در ادامه با گسترش این بیماری و کاهش چشمگیر مسافران محدود و نهایتا تعطیل شد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با یادآوری اینکه باز هم شیراز اولین کلانشهری بود که تصمیم به تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری گرفت، گفت: در حال حاضر فعالیت اتوبوس و مترو در این کلانشهرحداقل تا ۳۰ فروردین ما تعطیل است و بعد از آن هم براساس اطلاعات ستاد ملی مبارزه با کرونا، تصمیم در خصوص بازگشایی یا تداوم تعطیلی اتخاذ خواهد شد.
زوربخش با تصریح اینکه فعالیت مجدد مترو و اتوبوس‌های درونشهری شیراز، پس از کسب اطمینان کامل از کاهش حداکثری تاثیرگذاری این ناوگان بر شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود، در خصوص فعالیت ناوگان تاکسیرانی، نیز گفت: فعالیت تاکسی‌ها در شیراز همانند گذشته در جریان است، اما بر روند ضدعفونی و فعالیت آن‌ها به ویژه وجود تنها دو سرنشین در صندلی عقب خودرو برای رعایت فاصله اجتماعی نظارت دقیق می‌شود.
 

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط