به مناسبت دهه فجر انجام می شود

توسعه گفتمان شهروندی در فرهنگسرای بزرگ شهروند شیراز

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با همکاری شهرداری منطقه ۷ در ایام دهه فجر به برگزاری جشنواره‌ها، برنامه‌ها و فعالیت در عرصه هنری با تاکید بر گفتمان شهروند‌محور و نیز ادای احترام به همه اقشار جامعه می‌پردازد.

 رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شیراز در حاشیه برگزاری جشنواره طعم و مزه‌ها در فرهنگسرای شهروند عنوان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره یادآوری ضرورت تعادل تغذیه در بسیاری از افراد جامعه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر مرتضی جعفری با اشاره به فزونی یافتن مصرف فست‌فود‌ها و روند رو به افزایش چاقی و کم تحرکی در جامعه، گفت: امروز جامعه در حوزه تغذیه دچار اینگونه آسیب‌هاست؛ از همین رو معرفی خوراک‌های سنتی، سالم و ساده که عطر و بوی زندگی را می‌دهد و این روزها فراموش شده است، برای خروج از روند ناسالم تغذیه اهمیت می‌یابد.
معاون فرهنگی شهردار شیراز افزود: در کنار این جشنواره مسابقه نقاشی کودکان با موضوعات فرهنگ شهروندی در زمینه‌های فضای سبز، پسماند، حمل و نقل عمومی، آتش نشانی و فرهنگ آپارتمان‌نشینی برگزار می شود.
دکتر جعفری همچنین از برگزاری جلسه مشاوره فردی سخن گفت و افزود: نمایش فیلم سینمایی و نیز برپایی نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی با عنوان باران هنر با تولیدات بانوان هنرمند کارآفرین از دیگر اقداماتی است که در دهه فجر در فرهنگسرای شهروند شهرداری شیراز برگزار می‌شود و تا ۲۱ بهمن‌ماه ادامه خواهد یافت.۱۳۹۸/۱۱/۲۱
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۳۶
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال جهش تولید