شهردارمنطقه ۶ شیراز :

عملیات زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت معابر جبل دراک در حال اجرا است

شهردار منطقه ۶ شیراز با اشاره به اینکه تاکنون ۷۰ هزار متر مربع از معابر جبل دراک به طول ۳ کیلومتر، با حجم عملیات خاکی به میزان ۹۸ هزار متر معکب، شامل ۵۶ هزار مترمکعب خاکبرداری و ۴۲ هزار متر مکعب خاکریزی، زیر سازی شده است، گفت: در معابر جبل الدراک ۵ هزار متر لبه گذاری و جدول بندی اجرا شده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر حمیدرضا  اسماعیلی گفت: در راستای پیگیری درخواست های شهروندان و بنا به نیاز سنجی انجام شده در خیابان ها و کوچه های  محدوده جبل دراک زیر سازی، جدول گذاری و آسفالت در حال انجام است .
وی افزود: اعتبار این پروژه بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال است و ظرف یک ماه آینده آسفالت این معابر به بهره بهرداری خواهد رسید .
اسماعیلی گفت: اجرای پروژه زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت معابر منطقه در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و رسیدگی به مشکلات محله ها و با هدف افزایش هرچه بیشتر رفاه شهروندان، تسهیل و ایمنی در تردد وسائط نقلیه، زیباسازی، مناسب سازی محیط شهری و ایجاد بستر مناسب به جهت تسهیل در خدمت رسانی ادارات برق، گاز و آب با سرعت و دقت در حال انجام است.
شهردار منطقه شش شیراز کیفیت زندگی شهری را مبتنی بر مطالبه گری شهروندان دانست و گفت: مطالبه گری شهروندان به تصمیمات مدیریت شهری جهت می دهد.۱۳۹۸/۱۰/۲۲
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز