رییس سازمان سازماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز:

نظارت اصلی بر قیمت‌های واحدهای صنفی بر عهده تعزیرات حکومتی است

رییس سازمان سازماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز گفت: نظارت اصلی بر قیمت‌های واحدهای صنفی بر عهده تعزیرات حکومتی است اما سازمان مشاغل شهری می تواند در زمینه گران فروشی واحدهای صنفی عرضه میوه و تره بار بر بازارچه های شهرداری شیراز نظارت کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدرسول عباسی در گفت و گو با ایرنا ادامه داد: نظارت بر کیفیت خدمات و قیمت‌گذاری واحدهای میوه فروشی ۲۸ بازارچه شهرداری شیراز از ابتدای هفته جاری با شدت بیشتری انجام گرفته است.
عباسی ادامه داد: شهروندان شیرازی می توانند از طریق سامانه تلفنی ۱۳۷ گران فروشی میوه فروشهای واقع در بازارچه‌های شهرداری را گزارش کنند تا سریعا به آن رسیدگی شود.
وی اضافه کرد: یکشنبه هر هفته نرخ گذاری میوه و تره بار را اتحادیه بارفروشان شیراز انجام می‌دهد که میوه فروشی های بازارچه های شهرداری شهر شیراز مجاز هستند با لحاظ سود ۵ درصد نسبت به فروش اقلام خود اقدام کنند.
مدیرعامل سازمان مشاغل شهری شهرداری شیراز عنوان کرد: ۸ ناظر و مدیر بازارچه را تعیین کرده ایم که از ابتدای هفته جاری با شدت بیشتری بر نرخ گذاری قیمت های واحدهای میوه فروشی نظارت می کنند.
عباسی گفت: در حال حاضر ۷ مدیر بازارچه و یک نفر ناظر روزانه بر قیمت واحدهای میوه و تره بار فروشی ۲۸ بازارچه شهرداری شیراز نظارت می کنند.
وی ادامه داد: نصب برچسب قیمت، پوشیدن روپوش توسط عوامل فروش میوه و تره بار و همچنین تمیز بودن غرفه از جمله موارد دیگری است که همه واحدها ملزم به رعایت آن هستند و بصورت روزانه تمام این موارد کنترل می شود.
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۵۸
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز