رییس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز:

فرآیندهای سامانه و پروژه‌های شهرداری الکترونیک اصلاح می‌شود

رییس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز گفت: فرآیندهای سامانه و پروژه‌های شهرداری الکترونیک اصلاح می‌شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در ششمین جلسه کمیسیون هوشمند‌سازی و فناوری اطلاعات با حضور اعضای کمیسیون هوشمند‌سازی، مدیران سازمان فاوا، مدیرشهرداری الکترونیک، معاونان مجموعه و مشاوران کمیسیون گزارشی از پروژه شهرداری الکترونیک ارائه شد.
دکتر«لیلا دودمان» گفت: سیستم یکپارچه‌شهرسازی به عنوان یکی از اهداف اصلی حرکت به سوی شهرسازی هوشمند از سال ۱۳۸۵ در شهرداری الکترونیک شیراز راه‌اندازی شد.
رییس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: اداره کنترل و نظارت بر سیستم یکپارچه شهرسازی، پس از طی فاز‌‌های صفر و یک در سال ۱۳۸۴( کد دهی، اسکن، ساماندهی) و فاز ۲ (نیمه خودکار سازی و برون‌سپاری) ، در فاز سوم، با توجه به افق ۱۴۰۰ همزمان با اجرای فاز نهایی، حرکت به سمت جمع‌سپاری ( شهروند سپاری) را از بهمن ماه ۱۳۹۶ شروع کرده است.
دودمان فرآیندهای استعلام، صدور پروانه، پایان کار، عدم خلاف، ممیزی املاک را از فرایندهای اصلی این سیستم برشمرد و افزود: تصویب نقشه‌های منطقه یک در کمیته نقشه‌ها به صورت پایلوت، بستر فرآیند صدور پروانه برای شهروند سپاری را فراهم آورده است.
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۳۰
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز