رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد

افتتاح بوستان ۷ هکتاری گلشن تا پایان سال جاری

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز، به همراه مهندس صالحی معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز از پروژه بوستان هفت هکتاری گلشن در منطقه چهار شهرداری شیراز بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، قائدی در حاشیه این بازدید، تلاش بی وقفه شهرداری در اجرای این پروژه را قابل تقدیر دانست و بیان داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده، پیش بینی می شود این بوستان هفت هزار متر مربعی، حداکثر تا پایان سال افتتاح و تقدیم شهروندان، خصوصا ساکنین محله گلشن شود.
نواب قائدی با اشاره به اهمیت این بوستان افزود: توزیع متعادل خدمات در سطح شهر، ایجاد فضایی برای گذران اوقات فراغت شهروندان و ارتقای شادابی، نشاط و سلامت آنها، افزایش رفاه عمومی، گسترش فضای سبز شهری و توجه هرچه بیشتر به محله های کمتر برخوردار، از جمله اهداف اجرای این بوستان است.
وی نقش بوستان های شهری در ارتقای کیفیت زندگی مردم را مهم برشمرد و به خدماتی که این بوستان به شهروندان ارائه خواهد کرد اشاره کرد و افزود: پیست دوچرخه سواری، فضای بازی کودکان، زمین های ورزشی مختلف نظیر والیبال، بسکتبال و فوتسال، محوطه سازی و پارکینگ از جمله امکانات این بوستان هفت هکتاری خواهد بود.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز توجه به خواسته ها و نیازهای شهروندان و همچنین پیش بینی و رفع نیازهای شهر را رویکرد شورای شهر و شهرداری دانست و افزود: پروژه بوستان هفت هکتاری محله گلشن با توجه به نیاز ساکنین این محله و در راستای توسعه متوازن شهر به بهره برداری خواهد رسید.

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها