در نشست مشترک مدیران عامل سازمان¬های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کلانشهرهای کشور

سازمان فاوای شهرداری شیراز دبیر کمیته یکپارچه سازی اطلاعات شهری شد

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز به عنوان دبیر کمیته یکپارچه سازی اطلاعات شهری در کلانشهرهای کشورانتخاب شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در نشست مشترک مدیران عامل سازمان­های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کلانشهرهای کشور در ارومیه، با بحث و تبادل اطلاعات در خصوص مسائل، مشکلات و راهکارهای مشترک کلانشهرها در زمینه فناوری اطلاعات تصمیم به تشکیل کمیته یکپارچه ­سازی اطلاعات شهری با دبیری سازمان فاوای شیراز گرفته شد.
به گفته سعید حیدری رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در پی بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات پیش روی تمام کلانشهرها و در راستای تبادل اطلاعات بین دستگاهی و چالش ­های پیش رو، اعضا تصمیم به تشکیل کمیته یکپارچه­ سازی اطلاعات شهری گرفتند.
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز با دارا بودن تجربه  ICT MASTER PLAN و جایگاه ویژه سازمان فاوای شهرداری شیراز در میان کلانشهرها در این زمینه، با اتفاق نظر آرا به عنوان دبیر کمیته انتخاب گردید.
سازمان­ های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری­های قم، مشهد و تهران نیز به عنوان اعضا این کمیته انتخاب شدند. حیدری هدف و محوریت فعالیت­های این کمیته را شناخت و تحقق اصالت­ و نقش اصلی فاوا در کلانشهرها و چابک­سازی آن­ها به منظور رفع چالش­ های پیش رو دانست. حیدری با بیان اینکه در این نشست مقرر شد جلسات مشترکی با مجمع شهرداران کلان­شهرها داشته باشیم، گفت: تلاش می­ کنیم خروجی نشست مدیران عامل فاوای کلانشهرها در این جلسات مطرح و بررسی شود.
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۴۴
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز