رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز خبر داد

آغاز به کار میز خدمت سازمان حمل و نقل مسافر

رییس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری شیراز گفت: جهت رفاه حال مراجعه کنندگان و رانندگان اتوبوس، مینی بوس و تاکسی میز خدمت این سازمان راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مسعود حسن شاهی اظهار داشت: یکی از مشکلات سازمان در بدو ادغام عدم تمرکز مکانی و فراوانی فرایند ارایه خدمات رسانی بود که مراجعه کنندگان باید مسافت های زیادی را جهت انجام امور مربوطه طی نموده و اتلاف زمان زیادی را در بر داشت. در حال حاظر با آغاز بکار میز خدمت ارایه خدمات تسهیل شده است.
وی اضافه کرد: ارایه خدمات از قبیل صدور و تمدید مجوز صلاحیت رانندگان اتوبوس، مینی بوس و تاکسی، بازدید و تایید فنی خودرو های حمل و نقل مسافر، پیگیری امور مرتبط اداره نظارت و بازرسی، کاربر امور مالی و حسابداری سازمان، امور مرتبط به اداره بهره برداری خطوط، قسمت اشیاء جامانده در خودرو های حمل و نقل همگانی از خدمات میز خدمت سازمان است.
رییس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری شیراز تاکید کرد: با توجه به بعد مسافت از این به بعد شهروندان و رانندگان می توانند جهت دریافت خدمات لازم به ساختمان مذکور واقع در بلوار احمدی شمالی، جنب فروشگاه شهرداری مراجعه کنند.
حسن شاهی اضافه کرد: برنامه ریزی ها و مقدمات لازم برای ارایه خدمات میز خدمت الکترونیک و تحت شبکه در دستور کار این سازمان است و در آینده نزدیک در اختیار شهروندان و رانندگان قرار می گیرد. 

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط