شهردار منطقه ده شیراز:

تعریض محور در منطقه گویم و دوکوهک نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است

شهردار منطقه ده شیراز گفت: تملک و تعریض مسیر شیراز به سپیدان در منطقه گویم و دوکوهک به ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.


شهردار منطقه ده شیراز گفت: تملک و تعریض مسیر شیراز به سپیدان در منطقه گویم و دوکوهک به ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس احمدزاده با بیان اینکه تملک و تعریض محور شــیراز به سپیدان بخشی  از ترافیک موجود را حل می کند، اظهار کرد: تخلف رانندگان و پارک  دوبله از جمله مهم ترین عوامل ایجاد ترافیک در این منطقــه است.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تملک چندین مغازه در منطقه گویم و دوکوهک انجام شده است.
شــهردار منطقه ده شیراز با اشاره به اینکه پروژه های  انسان محور در اولویت برنامه های این شهرداری قرار  دارد، اظهار کرد: بوستان نهر اعظم به مساحت بیش از یک و نیم هکتار تا پایان ســال به بهره برداری می رسد.
احمدزاده با اشــاره به افتتاح پــارک کوهنورد گفت: با  توجه بــه درختکاری که در اطــراف این پارک صورت  گرفتــه تلاش می شــود تا پارک کوهنورد را بــه پیاده راه  سلامت در پارک وحدت متصل کنیم.
وی افزود: در پارک وحدت بســته های سرمایه گذاری  جهت احداث زمین های تنیس مهیا شده که عملیات اجرایی آنان به زودی  توسط سرمایه گذار آغاز می شود.
شــهردار منطقه ده شــیراز با بیان اینکه پارک وحدت  دارای پیست دوچرخه، پارک سالمندان و کودکان است،  اظهــار کرد: تلاش کردیم تا این پــارک را با رویکرد  خانــواده محور احداث کنیم و هم اکنون نیز پیســت دوچرخه ســواری آن با اســتقبال خوبی روبرو شده است.
احمدزاده با بیان اینکه احداث پارک محله ای بازنشستگان و بهسازی بوستان فاطمی و انتظار در دستور کار قرار دارد، افزود: منطقه ده شــهرداری  شــیراز با ۳۰ هزار هکتار وسیع ترین منطقه شهرداری است که برخی زیرساخت های بزرگراهی همچون محور  حسینی الهاشــمی از قبل در منطقه موجود بوده اما در  قسمت محورهای گلستان شمالی نیاز به فعالیت است.
شــهردار منطقه ده شیراز با بیان اینکه برخی از اراضی  شــهرک گویم، دوکوهک و شــهرک آرین در گذشته  کشــاورزی بوده و بدون در نظر گرفتن امکانات رفاهی  توسط سودجویان تفکیک شــده است، اظهار کرد: از  شهروندان درخواست می شود تا قبل از هرگونه خرید  به شهرداری منطقه مراجعه و وضعیت زمین را استعلام کنند.
وی به احداث پل های عابر پیاده در سطح منطقه اشــاره کرد و گفت: بودجه  احداث پل های عابر پیاده به شــهرداری مناطق واگذار شده است که در همین راستا دو پل عابر پیاده در محور  آفرینــش و دیگری روبروی ایســتگاه راه آهن احداث  می شود.
 ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۳۹
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز