معاون خدمات شهری شهرداری شیراز:

خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی توفیق الهی است

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: یکی از اقداماتی که شهرداری شیراز مسئولیت آن را بر عهده گرفته بحث اربعین و خدمات رسانی به زائران اهل بیت (ع) است که سعادت و توفیق الهی است که نصیب شهرداری شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمد رضا محمدحسن پور در اولین جلسه ستاد اربعین حسینی که با حضور مدیران و کارشناسان شهرداری شیراز برگزار شد، افزود: خدمات رسانی و اقداماتی که شهرداری شیراز در مرز شلمچه انجام می دهد یک کار بی نظیر و در کشور مثال زدنی است.
این مقام مسئول با بیان این مطلب که با هدف برگزاری و ارائه خدمات بهتر به زوار اهل  بیت، چارت سازمانی ستاد اربعین حسینی تهیه شده است، ادامه داد: چارت سازمانی ستاد اربعین حسینی در قالب 14 کمیته بازرسی، حراست، مستندسازی، فناوری اطلاعات، مشارکت های مردمی، اسکان و رفاه، آمار، مالی و پشتیبانی، سرمایه انسانی، فرهنگی و اجتماعی، ماشین آلات، حمل و نقل، ایمنی و پسماند در نظر گرفته شده است.
محمدحسن پور گفت: تمام کمیته ها در سال های گذشته نیز در مرز شلمچه به صورت شبانه روزی به زوار ابا عبداله حسین(ع) خدمات رسانی انجام داده اند و امسال نیز در قالب چارت سازمانی فعالیت های خود را ادامه خواهند داد.
معاون خدمات شهری با بیان این مطلب که امسال باید با توجه به تجارب گذشته نواقص را بر طرف کنیم، تصریح کرد: امیدواریم امسال بتوانیم با یاری پروردگار و همچنین کمک های شهروندان خدمات ارزنده ای به زوار حسینی(ع) که از مرز شلمچه به سمت کربلا عازم هستند ارائه دهیم.
محمدحسن پور گفت: سال گذشته این افتخار را داشتیم که در شهر شیراز میزبان تعداد زیادی از زوار خارجی کربلای معلی باشیم و امسال نیز اقدامات لازم جهت میزبانی و بدرقه این عزیزان پیش بینی شده است.۱۳۹۸/۰۶/۰۹
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۹۴
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز