رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز خبرداد

صرفه جویی و کاهش هزینه خرید جداکننده های ترافیکی

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری از کاهش هزینه های خرید جداکننده‌های ترافیکی با جایگزین کردن جداکننده‌های بتنی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس کریم شکوهیان گفت: در راستای کاهش هزینه های شهرداری طرح جایگزینی جداکننده‌های بتنی با جداکننده‌های پلاستیکی توسط «حسین اردشیری» مدیر پروژه‌ی خط ۲ قطار شهری و مجموعه کارشناسان این پروژه ارائه شد که علاوه بر انجام پروژه قطار شهری این کار را هم انجام می دهند.
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه هزینه خرید و نصب هر جداکننده پلاستیکی بالغ بر230 هزار تومان است ادامه داد: با اجرای طرح جداکننده بتنی این هزینه به ازای هرجداکننده 150 هزارتومان کاهش می یابد.
وی افزود: با اجرای این طرح برای تولید27هزار قطعه جداکننده‌ی ترافیکی شاهد صرفه جویی ۵ میلیارد تومانی خواهیم بود.
شکوهیان گفت: با توجه به میزان خرابی ناشی از برخورد وسایل نقلیه، سرقت قطعات پلاستیکی، بالارفتن قیمت قطعات پلاستیکی و با توجه به مسیر های دوچرخه سواری، از سوی سازمان عمران جهت بهینه کردن و بومی سازی قطعات و همچنین بتنی کردن آن به معاونت حمل و نقل و ترافیک پیشنهادی مطرح و مورد قبول این معاونت قرار گرفت.
رئیس سازمان عمران شهرداری شیراز با اشاره به تولید روزانه 35 قطعه جداکننده های بتنی گفت : روند تولید تا مصرف این قطعات توسط نیروهای سازمان عمران انجام می‌شود 
مهندس کریم شکوهیان دوام و عدم نیاز به رنگ آمیزی قطعات را از ویژگی های این طرح برشمرد.
رئیس سازمان عمران شهرداری شیراز همچنین از اجرای این پروژه در میدان امام حسین  (ع) خبر داد و افزود: اجرای پروژه در خیابان های  ملاصدرا و 9 دی نیز به سازمان عمران ابلاغ شده است 
شکوهیان خاطرنشان کرد: سازمان عمران همواره پیشرو در ارائه خدمات مطلوب و کاهش هزینه‌ها است.
 ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۶۵
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز