معاون خدمات شهری شهرداری شیراز اعلام کرد

پلمپ ۱۰۰ منزل مبله سطح شهر

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز عنوان کرد: در راستای برخورد با متخلفان تبلیغات در سطح شهر بیش از یک هزار پیامک ارشادی به صاحبان شماره‌های تبلیغاتی ارسال شده است و ۳۵۰ تلفن قطع و ۱۰۰ منزل مبله نیز پلمپ شده‌ است.


معاون خدمات شهری شهرداری شیراز عنوان کرد: در راستای برخورد با متخلفان تبلیغات در سطح شهر بیش از یک هزار پیامک ارشادی به صاحبان شماره‌های تبلیغاتی ارسال شده است و 350 تلفن قطع و 100 منزل مبله نیز پلمپ شده‌ است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدرضا محمد حسن پور در خصوص جمع‌آوری و ساماندهی دستفروشان و مشاغل کاذب در شیراز اظهار داشت: هم اکنون 17 خیابان شیراز در اختیار بازارچه‌های هفتگی قرار دارد.علاوه بر این بازارچه‌ها، اغلب خیابان‌های مرکز شهر شیراز نیز در اختیار دستفروشان قرار گرفته که موجب بروز مشکلاتی برای ساکنین شده است.
محمد حسن پور به قلیان فروشان در سطح معابر و پارک‌ها نیز اشاره کرد و گفت: برخی افراد با ماشین‌های خود و با در دست داشتن بلندگو در سطح خیابان‌ها و کوچه‌های شهر می‌چرخند و اقدام به خرید ضایعات می‌کنند که این کار آرامش مردم را سلب می‌کنند و مردم از شهرداری خواستار  ساماندهی آنان هستند.
وی بیان کرد: در جهت ساماندهی مشاغل مزاحم در سطح شهر، تاکنون 96 واحد پلمپ شده است و 400 هکتار زمین نیز در نظر گرفته شده که این مشاغل به موقعیت پیش‌بینی شده منتقل می‌شوند.
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز افزود: یکی از حساس‌ترین حوزه‌های این معاونت، حوزه نظارت و رسیدگی به تخلفات از سد معبر گرفته تا تخلفات ساخت وساز است که ١٣٠نفر نیرو در این حوزه فعالیت دارند. این بخش در حوزه تخلفات ساخت و ساز در محدوده و حوزه باغات و همچنین در حریم شهری نیز فعالیت دارد و تخلفات این بخش‌ها را شناسایی، ثبت وضبط کرده و با این تخلفات برخورد قانونی می‌کند.
محمدحسن پور در ادامه از خرید ماشین آلات مورد نیاز شهرداری به ارزش ٢٧میلیارد تومان در سال جاری خبرداد و اضافه کرد: مدیریت پسماند یکی از فعال‌ترین حوزه‌های خدمات شهری است که در این راستا با راه اندازی سازوکار جدید تا پایان سال جاری تمامی زباله‌های شهر در مقصد تفکیک می‌شود و در کنار آن در خصوص تبدیل زباله به انرژی نیز پنج سرمایه گذار خارجی اعلام آمادگی کرده‌اند که هفته آینده با مشخص شدن نتیجه مزایده، سرمایه‌گذار این طرح مشخص خواهد شد.
وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: در حال حاضر ٢١ ایستگاه آتش نشانی در شیراز وجود دارد و امسال نیز ٣ ایستگاه دیگر افتتاح خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز از اجرای طرح توسعه میدان میوه وتره بار فعلی شهر شیراز و کلنگ زنی سردخانه این میدان تا یکماه آینده خبرداد و اظهار داشت: یکی از مشکلات شیراز که از گذشته وجود داشته مشاغل مزاحم در سطح شهر است که در این راستا تاکنون ٩۶ واحد مشاغل مزاحم در این شهر پلمپ شده است و یک زمین ۴٠٠ هکتاری روبروی شهرک صنعتی برای انتقال مشاغل مزاحم در حال آماده سازی و طی مراحل قانونی تملک است.

 ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۵۶۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط