معاون خدمات شهری شهرداری شیراز تاکید کرد

ضرورت هماهنگی بین دستگاه های خدمات رسان

باید تلاش کنیم تا با هماهنگی دستگاه‌های خدمات‌رسان همچون آب، برق، گاز و مخابرات از دوباره‌کاری در حفاری‌ها و آسفالت معابر جلوگیری شود.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا با هماهنگی دستگاه‌های خدمات‌رسان همچون آب، برق، گاز و مخابرات از دوباره‌کاری در حفاری‌ها و آسفالت معابر جلوگیری شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدرضا محمدحسن پور در بازدید از شهرداری منطقه 5 شیراز هماهنگی بین ادارات خدمات رسان از ویژگی های مدیریتی دانست، گفت: شهرداری و دستگاه‌های خدمات‌رسان باید با هدف حفظ و نگهداری زیرسازی‌ها، آسفالت معابر شهری و جلوگیری ازدوباره‌کاری و تسهیل درخدمت‌رسانی به شهروندان با هم تعامل و هماهنگی داشته باشند.
وی با اشاره به برخی از وظایف مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری گفت: این اداره باید از تخلف های ساختمانی و رها شدن ضایعات و نخاله های در سطح شهر که  چهره زیبای شهر را مخدوش می کند، جلوگیری کند.
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری همچنین باید برنامه مدون از حضور افرادی که معابر شهر را سد می کنند و حقوق دیگر شهروندان را تضییع می کنند، جلوگیری کند تا در سطح شهر شیراز شاهد اینگونه نازیبایی ها نباشیم.
محمد رضا محمد حسن پور افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که علاوه بر فراهم نمودن امکانات و شرایط مناسب در مناطق یازده گانه خدمات رسانی به شهروندان نیز به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.
 


۱۳۹۸/۰۴/۲۲
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۵۱
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز