در قالب طرح «سیزده­ به در مردم سعدی»

تور شیرازگردی برای سیل‌زدگان شیراز اجرا می‌شود

مدیر امور گردشگری و زیارتی شیراز گفت: در قالب طرح «سیزده­ به در مردم سعدی» اهالی محله سعدی که با وقوع سیل فرصتی برای تفریح و تفرج در این روز را نیافتند به تور شیرازگردی می‌روند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی نیری از ارائه طرح «سیزده به در مردم سعدی» خبر داد و اظهار داشت: برخی از همشهریان امسال پس از حادثه سیل پنجم فرودین‌ماه تعطیلات سختی را گذراندند و فرصتی برای آداب نوروزی و تفریح و تفرج روز آیینی سیزده به در را نداشتند، در همین راستا این طرح اجرا می‌شود. 
وی با بیان اینکه در قالب این طرح پس از اخذ مصوبات لازم در دو روز تور شیرازگردی برای سیل‌زدگان محله سعدی برگزار می‌شود، گفت: اماکن گردشگری کم­تر شناخته شده شیراز و باغ­‌های خانواده میزبان همشهریان محله سعدی است تا علاوه بر معرفی این جاذبه‌‌هاروزی شاد را برای آن­ها رقم بزنیم.
علاوه بر این مدیر امور گردشگری و زیارتی شیراز از درخواست سازمان فرهنگی شهرداری برای اختصاص بخشی از درآمد مجموعه تاریخی فرهنگی سعدی برای بازسازی و کمک به مردم محله سعدی خبر داد و تصریح کرد: در نامه‌­ای به رئیس  سازمان میراث فرهنگی این درخواست مطرح شده است و امیدواریم این طرح پذیرفته شود تا این آرامگاه یاری­‌گر این آسیب‌دیدگان باشد.


۱۳۹۸/۰۱/۲۷
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۶۴
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز