شهردار منطقه یک شیراز:

تسریع در برنامه آسفالت ریزی خیابان چمران ضروری است

شهردار منطقه یک شیراز در بازدید از وضعیت آسفالت بلوار شهید چمران بر لزوم تسریع در برنامه آسفالت ریزی این خیابان تاکید کرد.

کلید واژه: آسفالت، خیابان چمران، شهرداری شیراز، شهردار منطقه یک، اسماعیلی
شهردار منطقه یک شیراز در بازدید از وضعیت آسفالت بلوار شهید چمران بر  لزوم تسریع در برنامه آسفالت ریزی این خیابان تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر اسماعیلی گفت: حفاری معابر سطح منطقه در پی اجرای پروژه گاز شهری طی ماه های اخیر، حجم  زیادی نارضایتی و گلایه شهروندان را به دنبال داشته که ضمن تشکر از صبر و بردباری آنها تلاش می کنیم، تمام توان و تمرکز خود را در راستای رفع این مشکل و جلب رضایت شهروندان بکار گرفته و ترمیم آسفالت معابر را در دستور کار قرار دهیم.
شهردار منطقه یک اضافه کرد: حفاری های بدون اطلاع و بدون هماهنگی توسط شرکتهای خدماتی، سازمانهای دولتی و شهروندان از جمله عوامل موثر در تخریب آسفالت معابر است که امیدواریم این شرکتها همکاری بیشتری را در این زمینه با شهرداری داشته باشند.
براساس این گزارش، در پی درخواست شهروندان از شهردار منطقه مبنی بر ساماندهی آسفالت بلوار چمران به دلیل حفاری های شرکت گاز، دکتر اسماعیلی با حضور در این خیابان تصمیمات لازم را اتخاذ کرد.


۱۳۹۸/۰۱/۲۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۶۳
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز