رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:

جشن همدلی در شهرک سعدی با حضور هنرمندان ملی برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه «جشن همدلی» با حضور گسترده اهالی شهرک سعدی برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه «جشن همدلی» با حضور گسترده اهالی شهرک سعدی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی راد اظهار کرد: به مناسبت اعیاد شعبانیه «جشن همدلی شهرک سعدی» با هدف ایجاد فضای نشاط اجتماعی پس از پایان یافتن حادثه سیل و با نگاه قدردانی از مهربانی و همدلی مردم شیراز برگزار شد.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز افزود: در این برنامه جمعی از هنرمندان ملی و شیرازی حضور داشتند که همکاری و مشارکت آنها نشان دهنده همدلی تمام مردم ایران با شهر شیراز و حادثه دیدگان اتفاق اخیر است.
جمشید رضایی، معاون فرهنگی، هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری شیراز گفت: «جشن همدلی شهرک سعدی» برنامه‌ای سه ساعته بود که با حضور افتخاری هنرمند ملی «حمید ماهی صفت» و دیگر هنرمندان شیرازی از جمله سیدمحسن خیراندیش (نوازنده نی)، داوود زارع مهذبیه(خواننده)، علی مطلق (خواننده پاپ) و با اجرای بهرام سلمانی (هنرمند خوب و مجری توانمند شیراز) برگزار شد.
به گفته وی حمیدماهی صفت پیش تر در زمان حادثه سیل از شهرک سعدی و خانواده های سیل زده شیراز بازدید و ضمن ابراز هم دردی با حادثه دیدگان، با اعلام آمادگی برای اجرای این برنامه شاد، مجموعه شهرداری شیراز را در جهت ایجاد فضای شادی و نشاط اجتماعی در آن منطقه همراهی کرد.
معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز عنوان کرد: «جشن همدلی» به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و با همکاری مؤسسه مردم نهاد کانون فرهنگی آوای فرهنگ و هنر از ساعت 16 تا 19 روز جمعه 23 فروردین ماه در ورزشگاه شهدای شهرک سعدی با حضور شهروندان شریف این محله برگزار شد.


۱۳۹۸/۰۱/۲۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۹۹
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز