عضو شورای شهر:

منطقه ۵ در اولویت توسعه شهری شیراز است

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ویژگی‌های منطقه پنج در زمینه‌های مختلف باعث شده که شورای شهر و شهرداری شیراز توجه خاصی به توسعه خدمات‌دهی در این منطقه داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ویژگی‌های منطقه پنج در زمینه‌های مختلف باعث شده که شورای شهر و شهرداری شیراز توجه خاصی به توسعه خدمات‌دهی در این منطقه داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، «احمد تنوری» در هشتمین جلسه شورای اداری شهرداری منطقه پنج از تحولات انجام شده در زمینه‌های عمرانی و زیباسازی و فضای سبز در سطح این منطقه تشکر کرد و افزود: تلاش‌های مهندس طهماسبی در مدت کمتر از یک سال که از حضور ایشان به عنوان مدیر منطقه پنج می‌گذرد جای تقدیر و تشکر دارد.
در ادامه جلسه از سوی احمد تنوری ناظر شورای شهر در شهرداری منطقه پنج  شیراز و تعدادی از پرسنل شهرداری که در بحث ستاد خدمات سفر و مهار سیلاب تلاش کرده بودند، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر کرد.
مهندس «مسعود طهماسبی» شهردار منطقه ۵ در سخنان خود گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای زیباسازی و خدمات دهی بیشتر به شهروندان در سال گذشته بیان کرد و افزود: با اعتمادی که شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر شیراز نسبت به عملکرد شهرداری منطقه پنج داشته اند در بودجه سال ۹۸ با رشد ۸۰ درصدی بودجه پروژه‌های عمرانی و همچنین با رشد بیش از ۴۰ درصدی پروژه‌های زیست محیطی مواجه هستیم و بودجه منطقه پنج در سال جدید بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.
 شهردار منطقه پنج در ادامه با بیان این نکته که با ید بدانیم اگر بخواهیم حتما انجام می‌شود افزود: انتظارات بیشتر از سال گذشته است و باید روند پیشرفت در منطقه پنج نهادینه شود.


۱۳۹۸/۰۱/۲۱
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۴۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز