مدیر کل امور شهرسازی شهرداری شیراز:

طرح تفصیلی شهرک سعدی در دست بازنگری است

مدیر کل امور شهرسازی شهرداری شیراز هم گفت: شهرک سعدی دارای هشت طرح مصوب است که اولین آن به سال ۶۷ باز می گردد و هم اینک نیز طرح تفصیلی این شهرک در دست بازنگری قرار دارد.


مدیر کل امور شهرسازی شهرداری شیراز هم گفت: شهرک سعدی دارای هشت طرح مصوب است که اولین آن به سال 67 باز می گردد و هم اینک نیز طرح تفصیلی این شهرک در دست بازنگری قرار دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، جواد بهادری افزود: با توجه به موقعیت مکانی این شهرک و شرایط خاص آن، چهار نقطه بحرانی در شهرک سعدی وجود دارد که نخستین نقطه ای که منجر به جاری شدن سیل شد مربوط به حریم شهر شیراز در جاده خرامه بود.
وی ادامه داد: هرچند شدت بارندگی اخیر خارج از انتظارات و برآوردها بود اما در حوزه آبریز در صورت شدت بارش ها حجم بسیار بالایی آب وارد شهر شیراز می شود.
او اظهار داشت: متوسط سطح اشغال در شهرها حداکثر 60 درصد است که این عدد در شهرک سعدی 75 درصد است و علاوه بر این کل پهنه شهرک سعدی نیز بافت فرسوده و سکونتگاه غیررسمی است.
بهادری بیان کرد: بیش از 57 درصد منازل مسکونی این شهرک کمتر از 150 متر مساحت دارد و با توجه به مهاجرپذیر بودن این منطقه، 70 درصد از این محدوده قدمتی کمتر از 20 سال دارد.
 ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۶۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


پل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان دهنادی ، کوچه گلشن، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 8 - 32229706 - 071
دورنما: 32229708 - 071
ایمیل: news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط