عضو شورای اسلامی شهر شیراز:

شیراز به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک می‌پیوندد

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش‌ می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک آماده کنیم.


عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش‌ می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک آماده کنیم .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، لیلا دودمان گفت: احداث این بوستان آغاز فعالیت‌های اجتماع محور و انسان محور شورای پنجم و شهردار منتخب است .
وی ادامه داد: اوائل فعالیت شورای پنجم به دعوت اهالی محله جهانگردی و کانادا به این محله آمدم و گلایه داشتند که با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت فقط یک پارک محله‌ای ۷۵ متری دارند .
دودمان افزود: جای تعجب داشت که چرا مردم خوب این محله در شمال شرق شیراز باید از داشتن یک فضای تعامل اجتماعی محروم باشند؟
به گفته عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز موضوع احداث بوستان‌های کوچک مقیاس و محله‌ای با هدف توسعه فعالیت‌های اجتماعی محله در دستور کار شورای پنجم و شهرداری شیراز قرار گرفته است . وی افزود: توسعه فضاهای عمومی و خدمات شهری، بستر را برای تعاملات اجتماعی فراهم می‌کند .
دودمان با قدردانی از همراهی شهردار منطقه ۳ اظهار کرد: برای احداث بوستان کسری به مسائل و اصول شهر دوستدار کودک نیز توجه شده و همزمان تلاش می‌کنیم با همکاری شهرداران مناطق ، شهر شیراز را برای پیوستن به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک آماده کنیم . بزودی ارزیابی شهر شیراز به عنوان الگوی شهر دوستدار کودک توسط وزارت کشور آغاز خواهد شد و امیدواریم در آینده نزدیک به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک بپیوندیم.
 


۱۳۹۷/۱۱/۲۳
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۶۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز