به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز

پاکبانان و باغبانان شیراز به تماشای تئاتر نشستند

پاکبانان و باغبانان شیراز به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در تماشاخانه استاد مهدی فقیه به تماشای نمایش «پره پروانه پولادی» نشستند.


سرپرست اداره فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی شهرداری شیراز گفت: تئاتر یکی از هنرهای مؤثر در حوزه انتقال پیام و البته ابزاری برای پر کردن مفید اوقات فراغت به شمار می رود که متأسفانه کمتر به آن توجه شده است. هنرهای نمایشی که در فضای اجتماعی تولید می شود می تواند بیشترین تأثیر را در بیان آسیب ها و چالش ها و البته ایجاد شور و نشاط اجتماعی داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حسن دهقان ادامه داد: به منظور بهره بردن از اقشار مختلف جامعه و کاهش گسست میان هنرمندان و عموم مردم، حمایت از اجراهای تئاتر با جدیت پیگیری می شود. در مسیر آشنایی مردم با هنر تئاتر، جمعی از پاکبانان و باغبانان و سایر کارکنان چند سازمان شهرداری شیراز در این سه اجرا مهمان این طرح که در گام نخست به مناسبت دهه فجر «نمایش انقلاب» نام دارد، خواهند بود.
سرپرست اداره فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی شهرداری شیراز با اشاره به آغاز اجرای نمایش «پره پروانه پولادی» از ۱۶ بهمن ماه در تماشاخانه استاد مهدی فقیه خاطرنشان کرد: این نمایش که سعیدرضا خوش شانس ان را نگاشته و نوید جعفری کارگردانی کرده است تا پنج شنبه ۱۸ بهمن به روی صحنه خواهد رفت.
نمایش «پره پروانه پولادی» از نمایشهای موفق شیراز در عرصه ملی است که موفق به کسب جوایز متعددی در جشنواره های مختلف شده است.
 


۱۳۹۷/۱۱/۲۱
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۵۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز