عضو هیات رییسه شورای شهر:

تلاش‌ها برای تکمیل ایستگاه قطار شهری امام حسین (ع) ستودنی است

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تلاش‌ها برای تکمیل ایستگاه امام حسین (ع) خط یک قطار شهری شیراز ستودنی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر «قاسم مقیمی» در بازدید سرزده از این پروژه تلاش گروه‌های مختلف فنی مهندسی مستقر در این ایستگاه را مصداق واقعی یک کار جهادی توصیف کرد و افزود: تغییر در روند تکمیل این ایستگاه روزانه محسوس است. 
وی با بیان اینکه مجموعه شورا و شهرداری شیراز تلاش برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم را با هدف تکریم و حفظ حرمت شهروندان وظیفه خود می‌داند افزود: تنگناهای موجود باعث نشده تا شتاب نهضت خدمت رسانی به شهروندان شیرازی کُند شود. 
عضو کمیته رسیدگی به درخواست‌های مردمی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اهمیت ایستگاه امام حسین(ع) قطار شهری شیراز گفت: یکی از ویژگی‌های عملیات عمرانی در این ایستگاه استفاده از دانش، توان و تخصص مهندسان و کارشناسان بومی است که عملیات عمرانی پیچیده این ایستگاه دوسطحی را با دقتی مثال‌زدنی به سرانجام رسانده‌اند. 
مقیمی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های شورای پنجم شهر شیراز توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در این کلانشهر است، افزایش تعداد سفرهای درون شهری شهروندان با استفاده از قطار شهری را نتیجه یک تغییر و نگرش فرهنگی بین شهروندان دانست و گفت: بهبود کیفیت خدمت رسانی و ارتقای عملکرد در این حوزه در دستور کار قرار دارد. 
نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی این شهر، شورا و مجموعه مدیریت شهری را در مقابل وقت شهروندان، مشکلات ناشی از ترافیک شهری، آلودگی هوا و بهداشت روانی مردم مسئول دانست و گفت: امیدوارم شورای پنجم بتواند در راستای شعار و برنامه‌های خود در جهت رفع مشکلات ترافیکی و ارتقاء فرهنگ ترافیک در کلان شهر شیراز گام های اساسی بردارد.
 


۱۳۹۷/۱۱/۲۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۶۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز