عضو شورای اسلامی شهر شیراز:

شهرداری شیراز در حال احداث نخستین پردیس سینمایی خود در پارک جوان است

عضو شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: شهرداری شیراز، در حال احداث نخستین پردیس فرهنگی خود را در پارک جوان واقع در میدان کوزه‌گری با هدف توسعه متوازن است.


عضو شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: شهرداری شیراز، در حال احداث نخستین پردیس فرهنگی خود را در پارک جوان واقع در میدان کوزه‌گری با هدف توسعه متوازن است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز به نقل از خبرگزاری ایرنا، لیلا دودمان درباره وضعیت نامطلوب سینماهای قدیمی شیراز هم گفت: مردم با سینماهای قدیمی خاطره دارند و این سینماها جزوی از هویت شهر شیراز به شمار می رود. برای بازگرداندن 2 سینمای بهمن و مهتاب به چرخه سینماهای فعال شیراز همچنان با مشکل مواجه هستیم، در همین زمینه و درباره سینماهایی که در اختیار حوزه هنری است نیز نشست هایی با حضور مسئولان ذی ربط در شهرداری و استانداری فارس برگزار شده که نتایج آن روی کاغذ مطلوب بوده است.
دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز افزود: بر اساس توافق های صورت‌ گرفته، سینما‌های قدیمی و محوری شیراز همچون سینما سعدی تا چند سال‌ آینده به صورت پردیس‌های سینمایی در چند طبقه بازسازی خواهد شد.
وی، با تاکید بر اینکه بهسازی و توسعه زیرساخت‌های سینمایی، هنری و فرهنگی باید هر چه زودتر انجام شود، اظهار داشت: امیدواریم سرانه فرهنگی شیراز تا پایان شورای پنجم به نحو چشمگیری افزایش یابد.
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۷۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز