رییس کمیسیون گردشگری شورای شهر شیراز:

غرفه‌های صنایع دستی مقابل حافظیه، ایام نوروز دائر نمی شود

برنامه ها واقدامات نوروز ۹۸ با حضور معاون خدمات شهری وشهرداران مناطق یازده گانه شهرداری در کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، «سولماز دهقانی» گفت: در این جلسه شهرداران مناطق گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای استقبال از نوروز ارائه دادند.  در راستای هماهنگی برنامه های نوروز، زیبا سازی و زدودن نازیبایی های سطح شهر و مراکز تاریخی و فرهنگی و نصب المانهای سطح شهر در اولویت فعالیتها قرار گرفت.
رییس کمیسیون گردشگری و زیارت ادامه داد: به منظور استقبال از مهمانان نوروزی برنامه ریزی هایی برای اسکان مسافران  و هماهنگی های لازم با مجموعه هتلداران و مهمانپذیران صورت گرفته است.
وی با اشاره به ممنوعیت اسکان مسافران در بوستان های شهر افزود: در راستای جلوگیری از ازدحام و نازیبایی در محور حافظیه ، سعدیه و زندیه در ایام نوروز ۹۸، غرفه های صنایع دستی در این محورها برپا نخواهد شد.
وی نور پردازی و همسطح سازی محورهای گردشگری، جمع اوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی، زیبا سازی، رنگ امیزی دیوارها در محورهای ورودی شهر، مناسب سازی پیاده روها، ساماندهی تابلوهای شهر را از جمله اقدامات صورت گرفته برشمرد و افزود: کارگاه های متعلق به مترو دربلوار مدرس جمع اوری می شود.
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز بر اجرای برنامه های ویژه لحظه تحویل سال در راستای گردهمایی مردم و ایجاد نشاط در بین شهروندان تاکید کرد و افزود: برنامه ریزی های مناسب می تواند سبب جذب مسافران به شهرشیراز در همه فصول سال شود.
 


۱۳۹۷/۱۰/۲۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۹۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز