معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز :

شهروندان تخلف ناوگان حمل و نقل عمومی را با پیامک اطلاع دهند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: شهروندان شیرازی و مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی می توانند تخلفات رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی (تاکسی و اتوبوس ) را در قالب پیامک به ما اطلاع دهند تا بررسی و رسیدگی کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر مجتبی زوربخش شهروندان  با بیان اینکه این کار با هدف ایجاد ارتباط مستقیم با شهروندان و افزایش مطلوبیت ناوگان حمل و نقل عمومی صورت می گیرد، اظهار داشت: شهروندان در صورت داشتن شکایت یا تشکر از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی می توانند کد اتوبوس و شماره انتظامی اتوبوس، تاکسی و مینی بوس را همراه با محل و نوع تخلف به سامانه پیامک 3000137747 ارسال نمایند.
وی با تاکید براینکه نظارت دقیق بر ناوگان و عملکرد راننده ها با گشت های بازرسی به طور مستمر انجام می شود، تصریح کرد: نتایج بررسی تخلفات اعلام شده از طریق پیامک به استحضار شهروندان خواهد رسید و  تخلفات در پرونده رانندگان ثبت می شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با بیان اینکه چنانچه تخلفات راننده ای بیش از حد مجاز باشد از سیستم رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی حذف خواهد شد خاطر نشان کرد: این سامانه صرفا برای ثبت تخلفات رانندگان راه اندازی نشده است بلکه شهروندان می توانند از طریق آن پیامک تقدیر و نظرات خود را نیز با ما در میان بگذارند.
دکتر زوربخش اضافه کرد: شهروندان عزیز می توانند علاوه بر ارسال تخلفات یا تقدیر از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی ، نظرات، انتقادات و پیشنهادات مرتبط با حوزه حمل و نقل را به این سامانه و پست الکتروینک معاونت حمل و نقل traffic@shiraz.ir   ارسال نمایند و با ما در ارتباط باشند.
 


۱۳۹۷/۰۵/۱۶
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۲۷۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز