رییس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر شیراز:

ظرفیت‌های فرهنگی و مفاخر شیراز در پایانه‌ها به مسافران معرفی شود


رییس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر شیراز گفت: پایانه‌های مسافربری فضای مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی شهر شیراز هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دکتر «نواب قائدی» در بازدید سرزده از پایانه امیرکبیر خواستار بازنگری طراحی داخلی و چیدمان باجه‌ها و غرفه‌های تجاری شد و گفت: این مهم باید به طور ویژه اجرایی شود و محل مناسبی نیز برای استراحت مسافران به‌خصوص بانوان پیش بینی شود. عدم اجرای سقف کاذب باعث هدر رفت انرژی زیادی می‌شود که باید نسبت به اجرای آن اقدام شود. 
رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز بر لزوم رتبه بندی شرکت‌های حمل و نقل برون شهری تاکید کرد و گفت: دفاتر و باجه شرکت‌ها نیز به تناسب اهمیت و فعالیت شرکت به آنها اختصاص یابد. محوطه ترمینال فضای مناسبی برای ایجاد مبلمان شهری و المانهای فرهنگی و تاریخی شهر جهت شناساندن اماکن و شخصیت‌های برجسته تاریخی و فرهنگی شهر شیراز و ایجاد فضایی برای استفاده مسافران از این امکانات است.
وی همچنین با اشاره به ظرفیت محوطه پایانه برای احداث کارواش و جایگاه سوخت گفت: با این اقدام علاوه بر درآمدزایی برای پایانه و سازمان، امکان ارائه خدمات مناسب به ناوگان حمل و نقل مسافر برون شهری میسر می‌شود.
قائدی افزود: پارک خودروهای شخصی در بلوار امیرکبیر، توقف مسافربرهای شخصی و تاکسی های درون شهری در ورودی ترمینال و سرعت وسایل نقلیه در بلوار امیرکبیر مشکلات زیادی را به همراه داشته است که باید با هماهنگی با پلیس، نظارت بیشتری صورت گیرد و نسبت به ایجادسرعت گیر و یا نصب دوربین نظارتی در آن محدوده نیز اقدام شود.


۱۳۹۷/۰۵/۱۴
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۳۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

بارگذاری و بروزرسانی محتوا : اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز