تقدیر شهردار کلان‌شهر شیراز از پرستاران و مدافعان سلامت

شهردار کلان‌شهر شیراز همزمان با سالروز میلاد پرسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان‌های شهید بهشتی، علوی و همچنین دانشکده پرستاری با پرستاران و مدافعان سلامت دیدار، گفتگو و از آنها تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی همزمان با سالروز میلاد پرسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان‌های شهید بهشتی، علوی و همچنین دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با پرستاران و مدافعان سلامت دیدار، گفتگو و از آنها تجلیل کرد.

او با حضور در بیمارستان‌های شهید بهشتی و علوی که سیده مریم حسینی عضو هیئت‌رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز نیز حضور داشت، شغل پرستاری را شغلی با ارزش و بسیار سخت عنوان کرد.

شهردار کلان‌شهر شیراز اظهار کرد: الگوی پرستاران در ایثار و همراهی با مردم در هر برهه‌ای به‌ویژه ایام خاصی نظیر دوران دفاع مقدس و شیوع کرونا، حضرت زینب(س) بوده است.

اسدی گفت: پرستاران برای سلامت جامعه از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند و مدیریت شهری به‌عنوان خادمان مردم قدردان زحمات این قشر ایثارگر است. 

شهردار کلان‌شهر شیراز با بیان اینکه ایثار و جانفشانی مدافعان سلامت توصیف نشدنی است، یاد شهدای پرستار و مدافع سلامت را زنده نگاه داشت و تصریح کرد: تلاش شبانه‌روزی پرستاران و جهاد مدافعان سلامت همیشه ماندگار خواهد بود‌.۱۴۰۲/۰۸/۲۸
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنیدپل های ارتباطی
نشانی : شیراز، خیابان شهید پیشرو، خیابان راهنمایی، ساختمان شهرداری، طبقه 7 غربی، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز
تلفن: 02 - 33239700 - 071
دورنما:     33239738 - 071
ایمیل:     news@eshiraz.ir
لینک های مرتبط